Объявление Продам трактор газонокосилку Toro Groundsmaster 360 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/51
Марка:
Toro
Модель:
Groundsmaster 360
Наработка:
2267 м/ч
Собственный вес:
1162 кг
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
18 июн. 2024 г.
Номер в стоке продавца:
2009048
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-06-24 10:55
Описание
Габаритные размеры:
Длина - 2.8 м, ширина - 2 м
Двигатель
Марка:
Kubota
Мощность:
36.03 л.с. (26.48 кВт)
Топливо:
дизель
Оси
Количество осей:
2
Состояние
Состояние:
б/у
Skyddskåpa över rem på aggregat saknas
Motorkåpa skadad, se bilder
Repor, slitage och skavanker förekommerKända reparationer och lagningar:Framvagn renoverad sommar 2023Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Senast servad vinter 2024 på verkstad
Klippenheter / antal blad: 3 st
Antal nycklar: 1
Arbetsbredd: 1,9
Höjd (m): Med skyddsbåge nedfälld: ca 1,3 m
Hydraulisk lyft av klippdäck
4-hjulsstyrning
2WD